Je werkt momenteel als servicemonteur? En je wilt meer verdienen, minder uren werken (en meer vrije tijd)? Word dan Operator in de 5-ploegendienst bij deze prachtige levensmiddelenfabriek! Lees snel deze Vacature van (Service)monteur naar Machineoperator 5-ploegendienst in Steenderen!
De organisatie is een grote speler in de levensmiddelenindustrie. In Nederland hebben ze 7 locaties waar ze verschillende producten maken. Hun "flagshipstore" bevindt zich in Steenderen. Dit is de locatie waar jij komt te werken. De grote productiefaciliteit bestaat uit drie fabrieken met verschillende afdelingen en productielijnen. Hier kunnen ze alle aardappelproducten maken die je in de supermarkt vindt.
De vacature is ontstaan op de afdeling waar de producten worden verpakt. Op deze afdeling staan verschillende machines waarmee ze op alle mogelijke manieren de producten kunnen verpakken. Op die afdeling word jij verantwoordelijk voor verschillende lijnen. Een superuitdagende en technische baan dus! Iets voor jou? Solliciteer dan direct op de Vacature Servicemonteur: word nu Machineoperator 5-ploegendienst in Steenderen!
Als Machineoperator ga je werken in een 5-ploegenrooster aan de verpakkingslijn. Samen met je team bedien je verschillende machines. Je zorgt ervoor dat het eindproduct in de juiste verpakking terecht komt. Dit doe je door de machines op juiste wijze af te stellen. Deze werkzaamheden verricht je conform hygiëne en veiligheidsrichtlijnen.
Een opsomming van de taken:Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.
Direct solliciterenWil jij als technisch operator in een 3-ploegendienst werken aan je ontwikkeling terwijl je ondertussen ervoor zorgt dat ..
Zoek jij als procesoperator een functie in een 3-ploegendienst waarbij voeding en chemie samenkomen in het productieproc ..
Wil jij als senior productiemedewerker geen nachtendiensten meer werken en ben je toe aan meer verantwoordelijkheid in d ..
NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!
Lees meer over het aanmelden van een vacature.