Procesoperators gezocht in Doetinchem! Ben jij op zoek naar een uitdagende en afwisselende functie? Opleidings- en ontwikkelmogelijkheden! Solliciteer dan op de Vacature Procesoperator Papierindustrie in 5-ploegendienst in regio Doetinchem!
In deze fabriek in Doetinchem werken zo'n 150 medewerkers die bijdragen aan het produceren van jaarlijks zo'n 70.000 ton aan 100% gerecycled lichtgewicht (MG) papier!
In verband met het uitbreiden van de ploegen, zijn ze op zoek naar nieuwe procesoperators om het team te versterken!
Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.
Direct solliciterenBen jij de onderhoudsmonteur die storingen voorkomt in plaats van oplost? Dan ben jij in deze fabriek, waar smaakvolle k ..
Ben jij op zoek naar een stabiele logistieke baan in Tilburg met een mooie arbeidsvoorwaardes, geen nachtdiensten én ee ..
Wil jij leidinggeven in een innovatieve productieomgeving waar technologie, smaak en samenwerking samenkomen? In deze ro ..
NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!
Lees meer over het aanmelden van een vacature.