Vind jij het gaaf om samen met je team een grote energiecentrale zo rendabel mogelijk te laten functioneren? En heb je interesse uitdagende processen zoals stoom- en warmteproductie, energie en elektriciteit en geautomatiseerde installaties? Dan moet je nu solliciteren op de Vacature Procesoperator in de 5-ploegen Energiecentrale in Geertruidenberg! En aarzel niet, want deze kans is uniek.
In de energiecentrale in Geertruidenberg wordt biomassa (overblijvende duurzame bos- en landbouw) gebruikt om CO2 neutrale elektriciteit en warmte te produceren. De CO2 die bij dit proces vrijkomt wordt opgenomen door groeiende planten en bomen. Zo kom je weer terug bij het begin van het proces en wordt de biomassa opnieuw gebruikt. Dit is een vicieuze duurzame cirkel en dus beter voor het milieu! In Geertruidenberg werken ongeveer 120 collega's. Er wordt gewerkt in een volcontinue rooster (5-ploegendienst). Ben je nu helemaal enthousiast. Schroom niet en solliciteer dan op Vacature Procesoperator in de 5-ploegen Energiecentrale in Geertruidenberg!
Als procesoperator ben jij samen met je collega’s verantwoordelijk voor het hele proces omtrent de opwekking van elektriciteitsproductie. De helft van de tijd ben je werkzaam in het veld en hou je toezicht op het ketelhuis, de turbinezaal en overige installaties. De andere helft bent jij te vinden in de controlekamer. Je team bestaat uit minimaal zes en maximaal 10 operators en een Teamleider Operations. Je zal komen te werken in de 5-ploegensysteem.
Een samenvatting van je takenpakket:
Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.
Direct solliciterenBen jij de onderhoudsmonteur die weet van aanpakken? Wil jij écht lekker verdienen in dagdienst zonder consignatie? Heb ..
Ben jij de elektromonteur die weet van aanpakken? Wil jij lekker verdienen in dagdienst zonder consignatie? Lees dan sne ..
Ben je op zoek naar een nieuwe baan als manager productie in de dagdiensten in Amsterdam? Lees dan snel door. Dit wer ..
NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!
Lees meer over het aanmelden van een vacature.