Ben jij opzoek naar een uitdagende baan als Procesoperator in een 5-ploegendienst bij een voedingsmiddelenfabriek in Schijndel? Lekker vrij zijn tijdens de feestdagen en van een aantrekkelijk salaris in een hechte en gezellige omgeving genieten? Klinkt dit als de perfecte job voor jou? Aarzel niet en solliciteer direct op de Vacature Operator 5-ploegendienst (Voedingsmiddelen) Regio Schijndel!
Bij deze fabriek ben je werkzaam voor een gerenommeerde producent van dressings, vinaigrettes en sauzen. Schijndel telt 35 medewerkers, waarvan het merendeel werkzaam is in de productie. Onze aantrekkelijke 5-ploegendienst (222-4 – 33,6 uur per week) biedt je ruime vrije tijd. Onze collega's staan bekend om hun langdurige betrokkenheid bij de fabriek; er is weinig personeelsverloop. Ze zijn altijd bereid om elkaar te ondersteunen en zorgen voor een gezellige werksfeer. Is dit de ideale werkomgeving voor jou? Solliciteer eenvoudig en snel via de onderstaande link!
Als procesoperator 5-ploegendienst ben jij samen met je team verantwoordelijk voor het maken / produceren van het assortiment aan dressings, vinaigrettes en sauzen. Je beheert de mengerij- en kookinstallaties op een zo secure en efficiënt mogelijke manier om een zo hoog mogelijke kwaliteit te behalen. Er zijn mogelijkheden om je allround door te ontwikkelen zodat je ook de afvullijnen onder de knie hebt. Én je kunt bijvoorbeeld doorgroeien naar een shiftleadersrol. Interesse gewerkt? Lees dan snel verder en solliciteer direct!
Jouw werkzaamheden verder opgesomd:
Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.
Direct solliciterenWil jij werken in een internationale fabriek waar jouw werk echt telt? Als monteur in deze fabriek ben jij degene die al ..
Op zoek naar een nieuwe uitdaging in de chemie? Als monteur in deze fabriek houd je alles draaiende: je voorkomt storing ..
KICKSTART JE CARRIÈRE! Wil jij aan de slag als junior monteur bij dé fabriek van het ultieme comfortfood? Lees dan sne ..
NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!
Lees meer over het aanmelden van een vacature.