De fabriek in het prachtige Oostrum waar jij gaat werken produceert en verpakt verse en diepgevroren aardappelproducten. Hun focus ligt voornamelijk op het maken van aardappelgranulaat en -vlokken. Deze gedroogde aardappelproducten worden gebruikt als grondstof voor snacks, aardappelpuree en kant-en-klaar-maaltijden. Heerlijk!
Je gaat werken voor de technische dienst in 5 ploegen. Deze afdeling zorgt ervoor dat alle machines het doen. Samen met een team van 10 collega's en een goed onderhoudsprogramma proberen jullie storingen op tijd voor te zijn. En lukt dat een keer niet, dan is dat niet erg en dan lossen jullie de problemen op.
Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.
Direct solliciterenWil jij het beste uit jezelf halen en werken in een omgeving met veel energie? Kom dan aan het werk bij deze energiecent ..
Ben jij klaar om de energiekste versie van jezelf te zijn? Werk bij deze energiecentrale in Amsterdam, waar ze zorgen vo ..
Wil je werken in een energieke organisatie die bijdraagt aan de toekomst van duurzaamheid? Dan is de functie van Teamlei ..
NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!
Lees meer over het aanmelden van een vacature.