Kom ons versterken! Vacature Operator (A) poeder inpak te Etten-Leur 2-ploegenrooster

Direct solliciteren

Kom ons versterken! Vacature Operator (A) poeder inpak te Etten-Leur 2-ploegenrooster

  • Etten-leur
  • 2-ploegen
  • 3125 - € 3375 per maand
  • Levensmiddelenindustrie

Organisatie omschrijving

Wil jij goed verdienen als operator bij een sterk groeiende voedingsmiddelen producent? En ook nog eens je opleidingen behalen, betaald door de werkgever?  Pak nu je kans! Solliciteer nu voor: Kom ons versterken! Vacature Operator (A) poeder inpak te Etten-Leur 2-ploegenrooster. Wie weet heb jij binnenkort deze baan! 

De organisatie is wegens uitbreiding op zoek naar een (inpak) operator die het team komen versterken. Je komt direct in dienst bij een snel groeiend bedrijf met ± 140 medewerkers met standplaats Etten-Leur. Met twee vestigingen in Etten-Leur verwerkt Bettine per jaar wel 40 miljoen liter geitenmelk tot kazen en poeders! De poeders worden bijvoorbeeld gebruikt in sport- en babyvoeding. Deze producten worden verkocht in Nederland en andere Europese landen. Kortom: een dynamische en groeiende bedrijf dat veelvoud aan producten maakt. 

 

Functie omschrijving

Als operator Inpak ben je verantwoordelijk voor het verpakken en verwerken melkpoeder met moderne machines. Er wordt verwacht dat je efficiënt en schoon te werk gaat volgens de HACCP richtlijnen. Werkzaamheden die tot jou functie behoren zijn als volgt:
  • Het inpakken en verwerken van producten;
  • Uitvoeren van werkzaamheden aan de productielijn volgens de werkplek instructies;
  • Zorgen voor de aan- en afvoer van producten;
  • Tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden wordt gelet op de kwaliteit van het product en de algemene hygiëne (HACCP) op de werkvloer;
  • Efficiënt en schoon kunnen werken, én het schoonhouden van de afdeling.

Ons aanbod

  • Salarisrange van €2.500 en €2.700;
  • 3 wekelijkse cyclus, 2-ploegen inclusief weekend (za, zondagochtend);
  • Direct in dienst bij de werkgever;
  • Doorgroeimogelijkheden naar procesoperator;
  • Ploegenpercentage tussen 18% en 25%;
  • 30 vakantiedagen op basis van een 40-urige werkweek;
  • Halve 13e maand;
  • 8.25% vakantiegeld;
  • En natuurlijk een fijne werkomgeving binnen een familiebedrijf.

Wij vragen

  • Vergelijkbare ervaring in de food industrie is een pré;
  • Mbo-2 werk- en denkniveau en proceservaring (Procesoperator A is een pré);
  • Flexibele instelling en probleemoplossend;
  •  Aandacht voor kwaliteit, hygiëne en netheid;
  • Doorzettingsvermogen;
  • Het samenwerken met collega’s in een team spreekt je aan;
  • Bereid om in de weekenden te werken.

Enthousiast? Solliciteer dan snel en gemakkelijk via de knop hieronder.

Direct solliciteren

Jouw contactpersoon

Cindy

  • img

NL-Techniek

Herengracht 444-3
1017 BZ Amsterdam

    Nieuwste technische vacatures

    De organisatie produceert op maat gemaakte stalen buizen met verschillende afmetingen en vormen voor diverse klanten, vo ..

    De organisatie vervaardigt stalen buizen van diverse afmetingen en vormen op maat van klanten, die onder andere worden g ..

    Ben jij niet van de patatgeneratie, maar houd jij wél van perfect gebakken aardappelproducten? Word dan operator 5-ploe ..

    NL-Techniek voor opdrachtgevers

    NL-Techniek brengt vraag, aanbod en kennis bij elkaar. Het lukt maar niet om die goed opgeleide monteur te vinden voor de afdeling werktuigbouw. Of is er door groei een vacature gekomen voor een extra procesoperator in diverse ploegen? Wij weten raad! Door het inzetten van ons uitgebreide netwerk en door gebruik te maken van onze slimme marketingcampagnes werven wij zeer efficiënt de juiste kandidaten voor u!

    Lees meer over het aanmelden van een vacature.

    Contact opnemen